Geriausia vasaros pramoga – filmo peržiūra bibliotekoje

2015 07 31

2015 m. liepos 16 d. Vaikų literatūros skyriuje vyko filmo vaikams peržiūra. Iš pat ryto susirinkę mažieji lankytojai ir bibliotekoje dirbantys savanoriai skubėjo išsirinkti patį smagiausią filmą peržiūrai. Vyko itin aktyvi diskusija, paremta kiekvieno susirinkusiojo subjektyviais argumentais. Tačiau nepriimant vieningo sprendimo buvo nuspręsta rinktis burtų ir slapto balsavimo būdų. Po ilgų dvejonių ir pasitarimų buvo išsirinktas animacinis filmas „Piteris Penas: grįžimas į niekados šalį“.

Šis Walto Disnėjaus klasikinės pasakos tęsinys visus pakerėjo kerinčių stebuklų, kerų ir nepaprastų nuotykių gausa. Susirinkusieji susižavėję stebėjo kaip visų gerai pažįstamas Piteris Penas išsisuka nuo klastingo pirato Kapitono Kablio spąstų, kaip Vendi dukra Džeinė gelbėja Alavo Varpelį ir koks svarbus tikėjimas stebuklais fėjoms ir kitiems stebuklingų pasakų veikėjams.

Susirinkusieji mažieji filmų mėgėjai buvo tokie laimingi ir patenkinti organizuojama filmų peržiūra, jog kitą dieną kartu su savanoriais nusprendė dar kartelį panirti į animacijos pasaulį. Šįkart visi draugiškai nusprendė peržiūrėti nuotaikingą ir naujovišką komediją „La troškinys“, kuri visus nukėlė į žavingąjį Paryžių.