Vaikų literatūros skyriuje savanoriai iš Prancūzijos bei Portugalijos

2015 07 31

Liepos mėnesį Vaikų literatūros skyriuje savanoriškai dirbo savanoriai portugalė Maria Liquito ir prancūzas Alexander Grotta. Jaunuoliai padeda darbuotojoms organizuoti bibliotekos darbą, rengia ir organizuoja užsiėmimus vaikams bibliotekos viduje bei lauke, moko mažuosius lankytojus prancūzų ir portugalų kalbų žodžių. Biblioteka nori pasidžiaugti, jog šiuo metu prie esamų savanorių prisijungė portugalas Francisco Pinha.

Jis savanoriškai dirba Prienų globos namuose, tačiau skirtingose organizacijose ir skirtinguose miestuose dirbantys savanoriai susitarė trumpam pasikeisti projekto „Aktyvus jaunimas ir socialinis dialogas“ priimančiomis organizacijomis ir išbandyti save kitur. Tad Francisco Vaikų literatūros skyriuje praleido dvi šaunias savaites, kurių metu susipažino su darbu bibliotekoje,dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose su vaikais, organizavo renginį miesto parke „Beržynėlis“. Jaunuolis teigė, jog tai buvo puiki patirtis ir galimybė pažinti kitą miestą, kitą įstaigą bei darbo su vaikais ypatumus.