Savanorės iš Portugalijos Marijos gimtadienis

2015 07 30

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje jau porą savaičių dirba savanorė iš Portugalijos Maria Liquito. Mažieji bibliotekos lankytojai, sužinoję, jog liepos 9-ąją yra savanorės gimtadienis, nusprendė ją nustebinti. Su bibliotekoje taip pat dirbančiu prancūzu Alexander Grotta jie slaptai ruošė sveikinimus bei papuošimus. Buvo pagaminta net 19 sveikinimų įvairiomis kalbomis.

Liepos 13-osios dienos rytą susirinkus į biblioteką, Maria buvo maloniai nustebinta ir nudžiuginta bibliotekos darbuotojų, savanorių bei lankytojų originaliu sveikinimu. Visi sveikinusieji gimtadienio proga savanorei linkėjo ypatingų akimirkų savanoriaujant bei sėkmės ieškant savojo gyvenimo kelio.