Vaikų literatūros skyriuje garsinis skaitymas vyko trijomis kalbomis

2015 07 17

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje visą liepos mėnesį savanoriaus užsieniečiai - portugalė Maria Liquito ir prancūzas AlexanderGrotta.

Pirmąsias dienas savanoriai praleido susipažindami su nauja aplinka, darbuotojais bei mažaisiais bibliotekos lankytojais.Tad vaikai, susirinkę į liepos 9 d. vykusį garsinį skaitymą, labai nudžiugo sužinoję, jogpasaką „Ožka melagė“ bus skaitoma kartu su Alexander. Reikia pasidžiaugti tuo, jog jaunasis savanoris ne tik skaitė anglišką pasakos variantą, tačiau daugelį žodžių išvertė į prancūzų kalbą. Tad organizuoto garsinio skaitymo popietė virto improvizuota prancūzų kalbos pamokėle. Tai susirinkusiems suteikė tik dar daugiau džiaugsmo, vaikai pasižadėjo dažniau lankytis bibliotekoje ir išmokti dar daugiau žodžių prancūzų kalba.