Savanorių iš užsienio edukacinė veikla „Šaltinėlio“ filiale

2015 06 20

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale visą birželio mėnesį savanoriavo užsieniečiai - portugalė Maria Liquito ir prancūzas Alexander Grotta. Jaunuoliai ne tik talkino bibliotekininkams kasdieniniame darbe, bet ir organizavo įvairias edukacines veiklas bibliotekos lankytojams: stalo žaidimų konkursus, judriųjų žaidimų popietes, žaidimų knygų pristatymus, piešimo kreidelėmis konkursus, lankstymo iš popieriaus užsiėmimus.

Bendravimas su savanoriais buvo abipusiai naudingas ir bibliotekos darbuotojams bei lankytojams ir patiems savanoriams.Pastarieji turėjo galimybę pasidalinti patirtimi, įgyti socialinių įgūdžių bendraujant su socialiai atskirtais miesto bendruomenės nariais.O pirmieji itin džiaugėsi galimybe pabendrauti anglų kalba.