Fotografijų parodos „Menas visiems“ pristatymas Vaikų literatūros skyriuje

2015 06 20

2015 m. birželio 16 d. Vaikų literatūros skyriuje Jaunimo savanoriškos veiklos centro „Deineta“ atstovė Živilė Dinapaitė pristatė itin subtilią ir aktualią fotografijų parodą. Ši paroda yra gegužės 14-25 d. Kaune vykusio tarptautinio projekto „Menas visiems“ rezultatas. Svarbu paminėti, jog šis renginys apjungė neįgaliuosius ir sveikuosius iš keleto šalių bendriems meniniams pasirodymams bei tarpusavio bendrystei.

Tad susirinkusiųjų į biblioteką laukė ne tik jautri ir meniška fotografijų paroda, tačiau buvo suteikta galimybė pamatyti projekto metu sukurtą trumpametražinį filmą, skatinantį apmąstyti savo gebėjimus bei likimą, ir nenuleisti rankų siekiant savo tikslų. Bibliotekos darbuotojai džiaugiasi, jog šis pristatymas sulaukė įvairaus amžiaus žmonių dėmesio ir paskatino diskutuoti apie opias visuomenės problemas.
Projektas finansuotas ES programos Erasmus+ lėšomis.

EU flag Erasmus vect POS