Vaikų literatūros skyriuje svečiai iš Radviliškio

2015 06 20

2015 m. birželio 17 d. Vaikų literatūros skyriuje lankėsi linksmas būrys iš Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos. Šiuo metu minėtoje bibliotekoje vyksta vaikų stovykla, tad mažieji lankytojai su savo vadovais nusprendė apsilankyti Šiauliuose. Džiugu, jog lankytinų vietų sąraše atsidūrė ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius.

Atkeliavę svečiai susipažino su aplinka, apžiūrėjo vykstančias piešinių bei fotografijų parodas, pavartė gražiausias knygutes.Vaikai taip pat turėjo puikią progą susipažinti su bibliotekoje įsikūrusia pasaulio lėlių kolekcija ir apžiūrėti šiauliečių vaikų pamėgtą Žaisloteką, kurioje svečius pasitiko žavi ir charizmatiška Pelytė, pavaišinusi visus ypatingais skanėstais. Iškeliaudami vaikai tikino ateityje dar tikrai sugrįšiantys į mūsų biblioteką.