Vaikų literatūros skyriuje paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

2015 06 01

Birželio 1-oji – beveik visame pasaulyje minima kaip Tarptautinė vaikų gynimo diena. Minint šią dieną svarbu priminti visuomenei, jog būtina saugoti, gerbti bei rūpintis vaikais. Tad šia proga Vaikų literatūros skyriuje vyko šventė „Piešiu vaikystę“, skirta mažiesiems bibliotekos lankytojams.

Jos metu vaikai spalvotų kreidelių pagalba ant grindinio prie Vaikų literatūros skyriaus piešė tai, kas jiems labiausiai patinka, ką svajoja nuveikti vasarą bei kokius knygų personažus labiausiai mėgsta. Kadangi ši šventė sutampa su vasaros pradžia, tai biblioteka buvo pripildyta šypsenų, džiaugsmo bei muilo burbulų, kurie tarsi simbolizavo svajones, laimę ir vaikišką nerūpestingumą. Pripūtę daugybę blizgančių, žėrinčių burbulų bei pripiešę gražiausių piešinių ir pasivaišinę saldėsiais, vaikai nusprendė, jog šią vasarą geriausia jų draugė bus BIBLIOTEKA.