Vaikų literatūros skyriuje vyko edukacinė viktorina „Statome LEGO miestą“

2015 06 01

Gegužės 27 dieną Vaikų literatūros skyrius nuo pat ryto persikūnijo į didelę statybų aikštelę. Aišku, ši aikštelė buvo tik žaidybinė, nes į biblioteką atvykę Šiaulių Gegužių progimnazijos antrokai kartu su savo mokytoja Aušra Kulniene kūrė, projektavo, statė miestą iš LEGO kaladėlių.

Šios kūrybinės miesto statybos buvo sumanytos tęsiant Vaikų literatūros skyriaus tradiciją, kiekvienais metais žaidžiant paminėti Pasaulinę žaidimų dieną. Šį kartą vaikų bibliotekoje viešėję mokinukai daug sužinojo apie LEGO žaislus kuriančiuos Įmonės istoriją  bei žaidimo konstruojant   LEGO kaladėlėmis komunikacinę ,lavinamąją naudą. Kiek vėliau , vaikai savo žinias pasitikrino linksmoje viktorinoje, o mokinukų sukurtas  ir pastatytas LEGO miestas dar ilgai džiugino Vaikų literatūros skyriaus lankytojus.