Vaikų literatūros skyriuje vyko spektaklis „Kaip gera turėti daug gerų draugų“

2015 05 28

Gegužės 26 d. į Vaikų literatūros skyrių noriai rinkosi vaikučiai. Visi jie buvo pakviesti žiūrėti spektakliuko „Kaip gera turėti daug gerų draugų“. Šį vaidinimą susirinkusiesiems parengė Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai kartu su auklėtojomis  Jelena Knizikevičiene, Živile Jarašūniene bei logopede Neringa Udriene.

Vaidinimas buvo sukurtas remiantis Ilonos Bumblauskienės knygele vaikams „Šimtakojo batai“. O koks nuostabus, nuotaikingas buvo  ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytinių sukurtas personažas Šimtakojis! Šio veikėjo kelionė, beieškant jo basoms kojelėms batelių buvo užburianti, pilna įvairių susitikimų  ir smagių nutikimų. Visiems susirinkusiems bibliotekoje buvo labai malonu stebėti žavaus kirminėlio  nuotykius.

Po spektaklio  vaikučiai linksmai šoko „Ančiukų“ bei bendrą „Šimtakojo“ šokį.Per visą biblioteką  išsiraizgė ilgas,  ilgas ir linksmas vaikučių Šimtakojis.