Еbru technika atliktų darbų paroda „Vandens debesys“ „Šaltinėlio“ filiale

2015 05 28

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale veikia l/d "Berželis" priešmokyklinės „ABC“ grupės vaikų ebru technika atliktų darbų paroda „Vandens debesys“.

Parodos kuratorės darželio vyresniosios neformaliojo ugdymo mokytojos Vaidos Dambrauskienės nuomone, piešimas ant vandens itin mėgstama vaikų veikla, o rezultatai pranoksta lūkesčius, nes kiekvienas piešinys yra unikalus ir niekada nepasikartojantis.

Šia technika liko sužavėta ir bibliotekoje savanoriaujanti Maria Liquito. Ji išsakė savo nuomonę apie šią parodą:

„When I saw the exhibition I thought was young or adult do that. Is really nice and looks really professional. The technique it’s different from what we see usually. I invite you to visit this exhibition and see with your own eyes this amazing project from children. P.s.- In next time I hope participate too.. I'm really curious about this technique“.

Kviečiame ir jus aplankyti parodą!