Edukacinė-pažintinė ekskursija „Aido“ filiale

2015 05 26

Gegužės 25 d. „Aido“ vaikų bibliotekoje vyko edukacinė-pažintinė ekskursija „Knygele,vesk mane į knygų šalį“. Dainų progimnazijos 1c kl. pirmokai ir jų mokytoja Sigutė Jusiuvienė apsilankė bibliotekoje. Bibliotekininkė Loreta pasitiko vaikus ir pakvietė pasisvečiuoti,susipažinti su knygų karalyste.

Mokytojos paraginti,mokiniai pakartojo abėcėlę ir įžengė į knygų pasaulį.Mažiesiems skaitytojams buvo paaiškinta,kur jie gali rasti vaikiškos literatūros,kaip išsirinkti knygeles.Kad galėtų tapti tikrais skaitytojais,pirmokėliai turėjo susipažinti su bibliotekos taisyklėmis. Mokiniai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis,jas mylėti ir saugoti. Įdomiausia vaikams buvo skaitykloje,kur laukė pačios gražiausios ir įdomiausios knygelės. Mažiesiems lankytojams ypač patiko knygelės su garsais,o „Princesės rūmai“ mergaites tiesiog sužavėjo. Nuo šiol mokiniai bibliotekoje laukiami kaip tikrieji skaitytojai. Jie visi pakviesti ir vasarą nepamiršti bibliotekos,kuo dažniau joje apssilankyti.