Rėkyvos bibliotekoje šventė „Draugystės mozaika“

2015 05 26

Labai saulėta ir šilta gegužės 25 d. Rėkyvos bibliotekai (Energetikų g. 7) buvo ypatinga. Svečiuose lankėsi Šiaulių Rėkyvos progimnazijos ketvirtokai. Bibliotekos darbuotojos svečius sveikino su sparčiais žingsniais ateinančia vasara, artėjančia Vaikų gynimo diena, bet svarbiausia - su ketvirtos klasės baigimu.

Mokinių laukė padėkos už nuoširdžią draugystę su biblioteka ir staigmena – svajonių laiškas vasarai, kurį rašė patys mokiniai lygiai prieš metus. Perskaitę šiuos laiškus, daugelis įvertino, kad svajonės daugeliui išsipildė. Todėl svajoti visada verta, net ir būtina. Ir nesvarbu kiek metų bebūtų. Jos tikrai pildosi. Šventės pabaigoje prie bibliotekos buvo „sodinamos“ gėlės, kurios simbolizuos tikrą ir ilgą draugystę bei svajonių išsipildymą.