Biblioteka dalyvavo vaikų žaidimų ir laisvalaikio parko „Beržynėlis“ vasaros sezono atidarymo šventėje

2015 05 21

2015 m. gegužės 21 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ fililalas VšĮ Šiaulių turizmo ir informacijos centro kvietimu dalyvavo vaikų žaidimų ir laisvalaikio parko „Beržynėlis“ vasaros sezono atidarymo šventėje.

Biblioteka kvietė mažuosius parko lankytojus ir jų tėvelius apsilankyti palapinėje, kurioje bibliotekos dailininkė D. Brazlauskienė tapė dažais veidus pagal pasirinktą eskizą. Bibliotekoje dirbantis savanoris iš Prancūzijos Aleksandras padėjo dailininkei tapyti ant veidukų. Ši kūrybinė veikla susilaukė didelio vaikų susidomėjimo. Eilutėje kantriai laukė didelys būrys vaikų, norėdami papuošti savo veidukus. Po parką vaikčiojantys knygų herojai - liūtas, vilkas, zuikis bendravo su vaikais, skaitė jiems ištraukas iš knygų, užminė mįsles. Ruošiant šią šventę pagelbėjo „Jaunimo užimtumo grupės“ savanoriai (vad. M. Valantinas). Dėkojame bibliotekos bičiuliams - Šiaulių turizmo ir informacijos centrui - už pakvietimą dalyvauti šioje šventėje bei suteiktą galimybę populiarinti Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos veiklas.