Edukacinė veikla „Kaip skaityti knygutes“ Lieporių bibliotekoje

2015 05 19

„Rasos“ progimnazijos 1b  klasės mokiniai kartu su mokytoja Daina Kiudulienė susirinko į Lieporių filialą (Tilžės g. 36) susipažinti su biblioteka ir joje esančia knygučių įvairove.

Vaikai kartu su Regina Verteliene „traukinuku“ apvažiavo bibliotekos patalpas, vėlėliau linksmai čiauškėdami atsakė į klausimus apie biblioteką ir parodė puikų išmanymą, kokių taisyklių reikėtų laikytis imant knygą į rankas. Prisėdę mažieji skaitytojai skaitė jiems patikusias knygas, padedami bibliotekos darbuotojoms stengėsi atpažinti knygutės autorių ir pavadinimą ir tai užrašyti. Greitesni pabandė nupiešti patikusį herojų. Netikėta, kad visi kartu sukūrė 1b klasės liaudies pasaką. Renginį vainikavo keturi vaikai, panorę tapti bibliotekos skaitytojais.