Asociacijos „Menų šaltinis“ narių kūrybinių darbų paroda

2015 05 18

Gegužės 9 d „Saulės“ bibliotekoje buvo atidaryta „Menų šaltinio“ asociacijos narių kūrybos darbų paroda įžymiojo mūsų klasiko K. Donelaičio motyvais „Sveiks ir tu, žmogau, sulaukęs vasarą mielą...“. Tai paskutinė K.Donelaičiui skirto parodų ciklo paroda. Vasara puikavosi visomis savo spalvomis tapyboje, karpiniuose, atvirukuose. Ypatingo dėmesio sulaukė šios asociacijos narių Ritos Dainienės, Onos Vasiliauskienės, Romos Čepienės darbai.

Organizatorė Veronika Pupienienė, šios organizacijos siela, negailėjo gražių žodžių kūrybingosioms moterims, ėmė interviu, klausinėjo iš kur gimsta tokie gražūs darbai. Pasirodo, viskas iš vidaus, iš sielos... Klausytojas džiugino  literačių eilės, jaunatviškos moterų ansamblio dainos, madų iš lino demonstravimas. Džiugu, kas mūsų senjorės sugeba ne tik išreikšti savo kūrybines galias, atskleisti savo talentus gražiais darbais, bet ir pasilinksminti, pasidžiaugti ir pradžiuginti viena kitą. Menų šaltinio asociacijos narių kūrybos darbai eksponuojami „Saulės“ bibliotekos hole iki birželio 8 d.