„Aido“ filiale organizuotas piešinių konkursas „Mano pagalba Europai“

2015 05 13

Gegužės 9-oji – Europos diena - kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.
„Aido“ vaikų filialas, minėdamas Europos dieną, organizavo vaikų piešinių konkursą „Mano pagalba Europai“.

Dalyvauti konkurse, prisidėti prie šios gražios idėjos nutarė Šiaulių moksleivių namų dailės studijos ugdytiniai,vadovaujama mokytojos Jolitos Udrienės. Šią studiją lanko 6-17 metų vaikai. Piešiniuose pažvelgta į Europą vaiko akimis. Vaikų sukurti darbai ryškūs ir spalvingi. Gegužės 6 d. bibliotekoje vyko piešinių pristatymas. Mažieji autoriai atskleidė, kaip kilo idėja kurti savo darbą, samprotavo,kaip kiekvienas jų galėtų prisidėti prie Europos piliečių gerbūvio, kokią pagalbą galėtų suteikti. Darbus vertino kompetetinga komisija, atrinko konkurso laureatus, kurie buvo paskelbti Europos dienai skirtame šventiniame renginyje. Biblioteka dėkinga visiems už aktyvų ir nuoširdų dalyvavimą.

Už kūrybiškumą, menines idėjas bei dalyvavimą vaikų piešinių konkurse „Mano pagalba Europai“ biblioteka sveikina laureatus:
Rūtą Poškevičiūtę
Eimantę Rakštytę
Gustę Anučauskytę
Adriją Dembinskytę
Kamilę Stankevičiūtę
Nedą Miltinytę

Bibliotekos inicijuotas piešinių konkursas „Mano pagalba Europai“ — vienas iš Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos organizuotų renginių ciklo, skirtų Europos dienos šventei „Europoje mES: dalinamės, augam, stiprėjam“. Projektą, skirtą Europos dienai, remia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

EU 2015.jpglogo 1