Akcija „Nesvarbu kiek jums metų - švęskime Europos dieną kartu“

2015 05 13

Balandžio antroje pusėje Rėkyvos bibliotekoje (Energetikų g. 7) prasidėjo kūrybinės dirbtuvės. Šių užsiėmimų metu mažieji bibliotekos skaitytojai galėjo prisidėti prie Europos sąjungos valstybių vėliavėlių gaminimo. Balandžio 30-ąją, gražų ir saulėtą rytą, prasidėjo akcija „Nesvarbu kiek jums metų – švęskime Europos dieną kartu“ , skirtą Europos dienai paminėti.

Šioje akcijoje dalyvavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos pirmokai ir ketvirtokai. Gražia eisena ir mojuodami ryškiaspalvėmis vėliavomis ir balionais buvo pasiektas Rėkyvos ežeras. Prie ežero pakrantės mokiniai turėjo galimybę pristatyti po turimą vėliavą. Daugelis puikiai pažįsta Europos sąjungas valstybes. Vieni jų yra lankęsi, kiti gyvenę, o vieno berniuko gimtinė yra Airija. Pristatytų šalių vėliavomis buvo susmaigstytos prie ežero pakrantės. Šventę vainikavo saldainiai ir linkėjimai vieni kitiems būti vieningiems ir tolerantiškiems.
Biblioteka nuoširdžiai dėkoja už bendradarbiavimą Šiaulių Rėkyvos progimnazijos socialinei pedagogei Alma Girdvainienei.

Ši akcija - vienas iš Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos organizuotų renginių ciklo, skirtų Europos dienos šventei „Europoje mES: dalinamės, augam, stiprėjam“. Europos dienos renginius remia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

EU 2015.jpglogo 1