Vaikų literatūros skyriuje „Bibliotekos draugų šventė“

2015 05 04

Balandžio 24 d. rytą Vaikų literatūros skyrius sulaukė gausybės svečių. Šventinio Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginio rytmetį į biblioteką  rinkosi draugai  iš Gegužių progimnazijos bei aplinkinių lopšelių – darželių. Susirinkę sveteliai dėkojo bibliotekos darbuotojoms už glaudų bendradarbiavimą, įdomius, edukacinius renginius bei smagias žaidimų popietes.

Kiek vėliau, svečių viešnagę bibliotekoje praskaidrino lopšelio – darželio „ Voveraitė“ ugdytinių atliekama dainelė „Žagsiukas“. Lopšelio –darželio „ Kūlverstukas“ vaikučiai labai nuoširdžiai deklamavo eiles apie draugystę bei padainavo smagias daineles „ Draugystės šalis“ ir „ Ritė bitė“. O štai mažieji bibliotekos draugai iš Šiaulių m. logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus visus nustebino vaidindami  linksmą vaizdelį „ Cha-cha-cha!“. Lopšelio- darželio „Gintarėlis“ ugdytiniai nuotaikingai dainavo apie pavasarį, drugelius. Šventinio renginio pabaigoje Gegužių progimnazijos 4 a klasės moksleiviai kartu su Boružėle Taške visiems susirinkusiems sekė H. K. Anderseno pasaką „ Skiltuvas“. Šią pasaką specialiai šiam renginiui buvo iliustravę Gegužių progimnazijos 4a klasės mokiniai kartu su lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ugdytiniais. Stebuklingas pasakos namelis tiesiog burte visus užbūrė, nes iš jo mirioramų principu sklido vaikų kurti pasakos epizodai. Tarsi pabuvoję tikroje pasakoje, pasilinksminę, visi susirinkusieji prisižadėjo kitais metais vėl bibliotekoje susirinkti.