Piešinių parodos „Mus kalbina knygelių draugai“ baigiamasis renginys

2015 05 03

Balandžio 22 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vyko Šiaulių ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikų piešinių parodos „Mus kalbina knygelių draugai“ baigiamasis renginys.

Jame dalyvavę Šiaulių lopšelio-darželio „Žibutė“ pavaduotoja Rima Vernienė, parodos kuratorė - Šiaulių lopšelio-darželio „Žibutė“ vyresnioji auklėtoja Vilma Molienė, bibliotekos darbuotojai diskutavo apie ankstyvojo skaitymo svarbą vaikui, aptarė mėgstamiausias ikimokyklinukų knygas, pasidalino europine skaitymo skatinimo patirtimi, pasidžiaugė vaikų žiniomis, įgytomis skaitant pasakas.

Mėgstamiausių pasakų herojų piešinius bibliotekoje eksponavo ikimokyklinukai iš „Žibutės“, „Coliukės“ lopšelių- darželių ir Sutrikusios klausos ugdymo centro. Ši paroda apjungė darželius bendraminčius, kur vaikiškai knygai yra skiriamas išskirtinis dėmesys.