„Spindulio“ bibliotekos gimtadienis

2015 05 03

Saulėtą 2015 m. balandžio 24 osios popietę į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialą rinkosi bibliotekos bičiuliai, ištikimi skaitytojai ir buvę bibliotekos darbuotojai. „Spindulio“ biblioteka minėjo savo gyvavimo 40-metį .

Pirmieji pasveikino mūsų mažieji draugai iš Lopšelio-darželio „Coliukė“. „Bildukų“ grupės ugdytiniai paskaitė savo kūrybos eiles. Smalsieji vaikai ėmė interviu iš svečių: domėjosi, ar skaito knygas, ar dažnai lankosi bibliotekoje, kokias knygas mėgsta skaityti. Popietėje dalyvavusiems bibliotekininkams padovanojo savo sukurtus skirtukus.
Savo programą parodė Medelyno progimnazijos moksleiviai: šokių grupė „Etnokiemas“ (vadovė Snieguolė Gedminienė) ir merginų ansamblis.
Bibliotekos vedėja R. Dovydaitienė bibliotekos veiklą nuo 1975 m. iki 2015 m. Popietėje savo įspūdžiais pasidalino buvę bibliotekos darbuotojai ir ilgamečiai bibliotekos skaitytojai, ištikimi bičiuliai.
Nuoširdžiai padėkojome bendradarbiavimo partneriams , kurių paramą visada jaučiame, ir ilgamečiams bibliotekos skaitytojams. Kiekvienas iš jų gavo ir padėkas, ir saldžią dovanėlę.
Dar ilgai netilo šilti prisiminimai apie biblioteką ir joje praleistus gražius metus.