Informatyvi diena Bibliografijos-informacijos skyriuje

2015 05 03

15-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios tema – „Biblioteka: informacija ir žinios – kiekvienam“, Bibliografijos-informacijos skyriuje pažymėta Informatyvia diena bibliotekos lankytojams ir ne tik jiems. Numatyti edukaciniai užsiėmimai buvo naudingi ir sulaukė pelnyto dėmesio, todėl diena buvo itin produktyvi ir sėkmingai informatyvi.

Nuo pat ryto vyko edukacinis užsiėmimas – nuotraukų perkėlimas į kompiuterį, išsaugojimas, tvarkymas. Lankytojai naudojosi ne tik bibliotekos, bet ir asmeniniais kompiuteriais. Vėliau skyriaus darbuotojos dar kartą supažindino ir paragino naudotis bibliotekų elektroninėmis paslaugomis: susirasti knygą el. kataloge, rezervuoti norimą leidinį, prasitęsti knygų grąžinimo laiką, naudotis paslauga „Klausk bibliotekininko“, duomenų bazėmis, paslaugų svetaine www.ibiblioteka.lt, mokė rašyti CV ir Europass CV. Tą dieną bibliotekoje lankėsi Swedbank pardavimų vadybininkas Mantas Udras, išsamiai pristatęs elektroninės bankininkystės paslaugas. Informatyvi diena praėjo sklandžiai: betarpišku bendravimu, pokalbiais su lankytojais, arbatėlės gėrimu, bibliotekininkių vaišėmis. Informatyvios dienos vienas edukacinis užsiėmimas buvo perkeltas dar į kitą dieną. „Romuvos“ gimnazijos moksleiviai (mokytoja G. Trinkaitė) priėmė pasiūlymą apsilankyti bibliotekoje ir mokėsi naudotis bibliotekų elektroninėmis paslaugomis.
Sulaukėme džiugaus įvykio Bibliografijos informacijos skyriuje. Lietuvos nacionalinės bibliotekų savaitės proga skyriaus vyresn. bibliotekininkei Eglei Tarasevičienei įteikta Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus Padėka už bibliotekos, kaip reikšmingos žinių visuomenei institucijos, puoselėjimą, už knygų ir kultūros platinimą, kompiuterinio raštingumo mokymą. Sveikiname savo kolegę, džiaugiamės šiuo apdovanojimu, suvokdami ir kiekvieno iš mūsų - skyriaus bibliotekininko - indėlį į bibliotekos pokyčius, bendruomenės narių tobulėjimą.