Vaikų literatūros skyriuje kūrybinės dirbtuvės iliustruojant Hanso Kristiano Anderseno pasaką „Skiltuvas“

2015 05 03

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės išvakarėse į Vaikų literatūros skyrių susirinko mažieji dailininkai iš lopšelio- darželio „Voveraitė“ lydimi auklėtojos Raimondos Chlebinskienės.Į biblioteką atėję vaikučiai sužinojo, kad šiais metais buvo minimas puikaus danų rašytojoHanso Kristiano Anderseno ( Hans Christian Andersen) 210- asis jubiliejus. Po to mažiesiems bibliotekos lankytojams buvo pasekta Hanso Kristiano Anderseno pasaka „Skiltuvas“.

Paklausę pasakėlės, mažyliai smagiai spalvino iliustracijas pasakai. Kad mažiesiem būtų lengviau, tai Gegužių progimnazijos 4a klasės mokiniai kartu su mokytoja Aušra Adomaitienė buvo sukūręH. K. Anderseno pasakos „ Skiltuvas“ iliustracijos pagrindinį motyvą, palikdami mažylių kūrybai tik mažus epizodus. Labai kūrybingai, bendromis pastangomis sukurta pasakos iliustracija buvo perkelta į nuostabų pasakų namelį. Gražaus komandinio darbo rezultatas -sukurta mirioramų principu veikianti ritininė vaizdų knyga. Vaikų sukurtasjudančiasiliustracijas pasakai „ Skiltuvas“ bus galima pamatyti Nacionalinėsbibliotekų savaitės renginio metu.