Policijos pareigūnės „Aido“ vaikų filiale

2015 05 03

Balandžio 27 dieną „Aido“ vaikų filiale vyko susitikimas su pietinės policijos nuovados nepilnamečių reikalų policijos pareigūnėmis Sandra Latišaite ir Neringa Kairiene. Susitikti su pareigūnėmis atvyko „Romuvos“ progimnazijos 3b ir 3c klasės mokiniai (mok. Snieguolė Milašienė ir Rolanda Miškūnienė).

 

Susitikimo tema-elektroninės patyčios virtualioje erdvėje. Kompiuteris, internetas ir kitos informacinės technologijos tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Virtuali erdvė suteikia mums daug naujų galimybių, tačiau ten slypi ir įvairios grėsmės. Viena iš jų-elektroninės patyčios, kurios greitai plinta ir yra sunkiai kontroliuojamos. Būtent todėl elektroninių patyčių prevencijos klausimas darosi vis aktualesnis.
Pareigūnės, pasitelkusios skaidrių demonstravimą, pasakojo apie patyčias, jų formas, apie privatumą elektroninėje erdvėje, pagalbos galimybes. Rekomendavo, kaip užtikrinti saugumą elektroninėje erdvėje. Labai svarbu kalbėti apie patyčias bei kartu ieškoti būdų, kaip jas sustabdyti. Pareigūnės ragino vaikus susimąstyti apie savo ir bendraamžių elgesį socialiniuose tinkluose.

GALERIJA