Bibliotekos darbuotojos dalyvavo tarptautinėje konferencijoje

2015 04 30

Besibaigiant XV-ajai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei, balandžio 27-28 d. vyko tarptautinė konferencija „Biblioteka:informacija ir žinios - kiekvienam“. Ši bibliotekininkų bendruomenės sueiga išskirtinė LBD istorijoje tuo, kad konferencijos darbe dalyvavo Tarptautinės bibliotekų ir institucijų federacijos (IFLA) prezidentė Sinika Sipila (Sinikka Sipila) ir kad buvo pasirašytas Lietuvos, Latvijos ir Estijos bibliotekininkų asociacijų bendradarbiavimo ketinimų protokolas. Šioje konferencijoje dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Žilinskienė, „Šaltinėlio" filialo vedėja Rita Božienė ir Bibliografijos ir informacijos skyriaus vyr. bibliografė Eglė Tarasevičienė. Konferencijos metu bibliotekos darbuotojai E.Tarasevičienei buvo įteikta LR Vyriausybės Ministro Pirmininko padėka už indėlį į bendruomenės informacinio raštingumo ugdymą ir socialinės atskirties mažinimą. Džiaugiamės ir sveikiname mūsų bibliotekos darbuotoją Eglę!