Akcija „Mėgaukis skaitymu: bibliotekų savaitė 2015“ prie Lieporių filialo

2015 04 25

Savanorių Aleksandro Grottos ir Marijos Liquito, vyresniosios bibliotekininkės Gražinos Gontienės iniciatyva organizuota akcija – kvietimas biblioteką. Savanoriai Aleksandras ir Marija, talkinant savanoriams Svetlanai (Rusija) ir Tufik (Prancūzija), savanoriaujantiems Kurtuvėnų regioniniame parke, persirengę liūto, vilko, kiškio ir meškos herojų rūbais kvietė praeivius į Lieporių biblioteką, siūlė nusifotografuoti avytės kailyje ir kaip bibliotekos simbolį dovanojo knygą bei skirtuką su bibliotekos kontaktais.

Mikrorajono gyventojai sujudo, klausinėjo ką švenčiame, rašė linkėjimus. Linksma muzika, savanorių dovanota puiki nuotaika, Ilonos Mockienės sukurti spalvingi plakatai ir gėlės bibliotekos prieigose atkreipė praeivių dėmesį. Y karta sureagavo dėmesingai, vyresnioji karta santūriai, bet paraginti rašė linkėjimus, džiaugėsi, kad mes esame.