Šiauliečių poetų kūrybos skaitymai Skaitytojų aptarnavimo skyriuje

2015 04 25

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo skyriuje bibliotekų savaitė prasidėjo šiauliečių poetų kūrybos skaitymais. Saulėtą popietę į biblioteką susirinko šiauliečių poetų būrelis ir poezijos mylėtojai.

Savo eiles skaitė bibliotekos bičiulė, poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacijos „Menų šaltinis“vadovė, poetė Rita Kastėnaitė – Skeirienė, poetė Birutė Kriščiūnaitė, bibliotekos savanorė Simona Staniulytė. Eiles skaitė ir įspūdžiais dalinosi bibliotekos skaitytojai. Poetė Rita Skeirienė bibliotekai padovanojo  asociacijos „Menų šaltinis“almanachą „Rudens šviesa“, kuriame lyg šaltinio srovė sidabruoja kūrėjų mintys- rūpestėliais išrūpėtos, džiaugsmo ir vilties bangomis atsiritusios...Visus  lyriškai ir poetiškai nuteikė gitaros garsai ir eilės, kurias atliko poetas, menininkas, satyrikas Vytautas Gasparavičius. Poezijos mylėtojai ir bičiuliai dar ne kartą susitarė susitikti bibliotekoje.