Rėkyvoje organizuota „Informacijos ir žinių valandėlė“

2015 04 24

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2015 metų balandžio 23-29 dienomis skelbia 15-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Šios savaitės tema – „Biblioteka: informacija ir žinios kiekvienam“. Šia proga Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale ir Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriuje lankėsi bei žiniomis ir svarbia informacija dalijosi Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato nepilnamečių reikalų policijos pareigūnė Sandra Latišaitė. Kartu lankėsi muitinės kontrolės organizavimo skyriaus vyriausioji inspektorė Šiauliuose Virginija Šidlausienė su kinologe ir tarnybiniu šunimi, vardu Kipšas.

Šventė prasidėjo Sandros Latišaitės paskaita, kuri buvo skirta Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 4 klasės moksleiviams. Kokie pavojai tyko viešojoje erdvė ir kaip derėtų naudotis įvairiomis internetinėmis bendravimo priemonėmis – išgirsti buvo ne tik įdomu, bet ir labai naudinga.
Ne ką mažiau dėmesio sulaukė svečiai iš muitinės. Moksleiviai turėjo galimybę išvysti muitinės darbo kasdienybę. Įvairios nuotraukos ir video reportažai kaustė dėmesį. Bet didžiausias susidomėjimas ir džiaugsmas buvo skiriamas Muitinės pareigūnui, labradorų veislės šuniui – Kipšui. Vyko paieškos demonstracija, kurią jis kartojo net kelis kartus su didžiuliu pasitenkinimu.
Moksleiviai grįžo į namus ne tik kupini įspūdžių, bet ir apdovanoti Sandros vertingomis dovanėlėmis nuo policijos pagalbininko Amsiaus, kuris negalėjo atvykti ir muitinės pareigūnių siuvenyrais.
Biblioteka nuoširdžiai dėkoja svečiams.

Šiaulių m. savivaldybės viešosios
bibliotekos Rėkyvos filialo informacija