Edukacinis rytmetys „Kelionė į knygos šalį“ „Aido“ vaikų filiale

Knygeles mielai vartau,
Paveikslėlius vis matau.
Kol raidžių dar nepažįstu,
Pats skaityti dar nedrįstu.
Aš gražiai prašau mamytės-
Imk knygutę paskaityti.

Edukaciniu rytmečiu „Kelionė į knygos šalį“ pradėjome Nacionalinę bibliotekų savaitę.

Šiltą ir saulėtą rytą mūsų mažieji draugai iš vaikų darželio „Pupų pėdas“ „Ančiukų“ grupės skubėjo į biblioteką,lydimi auklėtojos Vidos Stonkutės. Daugeliui šis apsilankymas buvo pirmas ir įsimintiniausias.Skaityti jie dar nemoka,pažįsta kai kurias raideles,bet dažnai į rankeles paima knygeles. Susidomėję mažieji svečiai klausėsi bibliotekininkės Loretos pasakojimų apie tai,kur ir kaip gyvena geriausios vaikų bičiulės-knygos. Bibliotekoje jiems viskas nauja,viskas įdomu. Mažieji labai smalsūs-apžiūrėjo visus bibliotekos kampelius. Ypatingai vaikučiai šurmuliavo skaitykloje,kur jiems buvo leista vartyti įdomias spalvingas knygeles,išgirsti muzikinių knygelių garsus. Taip žingsnelis po žingsnelio vaikai keliauja į informacijos pasaulį. Renginio tikslas- parodyti kelią į biblioteką,sudominti vaikus šia knygų šventove.
Vaikai džiaugėsi,kad bibliotekoje mato tiek daug gražių ir spalvingų knygelių,nenorėjo grįžti į darželį. Mažieji buvo apdovanoti knygų skirtukais,pakviesti lankytis bibliotekoje ir draugauti su knygelėmis.