Paroda – pristatymas „Knygų aksesuarai“

2015 04 17

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale vyksta paroda „Knygos aksesuarai“. Eksponuojamų darbų autoriai – „Rasos“ progimnazijos 2a ir 2b klasių mokiniai ir jų auklėtojos J. Butenienė ir R. Penkauskienė. Knygų skirtukų gaminimo technika įvairi: panaudotas Ebru menas, karpiniai, spalvinta pieštukais, lietos ir maišytos akvarelės.

Balandžio 15 d. vyko šios parodos pristatymas. Auklėtojos vaikams pasakojo apie knygos skirtuko reikšmę, kokiomis medžiagomis jie gali būti gaminami, kokia technika puošiami. Mokiniai kartu su muzikos mokytoja D. Masandukiene bibliotekos lankytojams ir darbuotojams paruošė kūrinį atliekamą dūdelėmis bei padainavo linksmą dainelę. Taip pat sušoko nuotaikingą tautinį šokį įtraukdami ir bibliotekos darbuotojas.