Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ „Aido“ vaikų bibliotekoje

2015 03 29

Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos „Aido“ vaikų bibliotekoje kovo 25 d. lankėsi Dainų nuovados Nepilnamečių reikalų policijos pareigūnės Neringa Kairienė ir Sandra Latišaitė. Į susitikimą rinkosi Dainų progimnazijos 4a ir 4b kl. mokiniai (mokytojos V.Vaitkevičienė ir I.Kazymirkienė).

Susitikimo metu policijos pareigūnės vaikams aiškino apie patyčias, jų priežastis, kaip jų išvengti bei kaip padėti. Pareigūnės supažindino su nepilnamečių administracine atsakomybe, kalbėjo apie mokykloje pasitaikančias problemas. Kiekvienas galime prisidėti,kad patyčių būtų mažiau. Turime kalbėti apie tai, diskutuoti ir kartu kurti saugią aplinką. Akcijos tikslas – smurto ir patyčių prevencija. Pareigūnės ragino bendrauti be smurto,nesityčioti,būti draugiškiems. Vaikai dovanų gavo lipdukų, liniuočių. Buvo žaidžiamas žaidimas, įrodantis, kad kiekvienas iš mūsų yra skirtingas. Saugią aplinką reikia kurti drauge.