Paroda „Aukštojo ir profesinio mokymo studijos Šiaulių mieste“

2015 03 20

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriaus Profesinio informavimo taške, Aido g. 27, veikia paroda „Aukštojo ir profesinio mokymo studijos Šiaulių mieste“.

Kviečiame į parodą ateiti Šiaulių miesto moksleivius, besiruošiančius studijuoti ir studentus, kurie planuoja tęsti studijas aukštesnėje pakopoje. Atėję aplankyti parodos studijomis besidomintys šiauliečiai ir miesto svečiai galės susipažinti su priėmimo į aukštąsias ir profesines mokyklas taisyklėmis, susipažinti su siūlomomis studijų programomis. Parodoje lankytojų dėmesio laukia Šiaulių universiteto, Šiaulių profesinio rengimo centro, Šiaulių valstybinės kolegijos, Lietuvos verslo kolegijos ir Šiaurės Lietuvos kolegijos dalomoji medžiaga. Bibliotekos darbuotojos padės atsirinkti reikiamą informaciją bei pakonsultuos klausimais, susijusiais su studijų pasirinkimu. Dalomosios medžiagos bibliotekoje rasite ištisus metus.