Rėkyvos bibliotekoje akcijos „Lietuvai ir man" užsiėmimas

2015 03 09

Prieš 25 metus, 1990 m. kovo 11 d., pirmuose laisvuose rinkimuose į Aukščiausiąją Tarybą išrinkti Tautos atstovai priėmė vieną reikšmingiausių Lietuvos istorijoje sprendimų – atkurti Lietuvos Nepriklausomybę. Šiemet, švenčiant jubiliejų, jaunimo iniciatyvos globėja, Prezidentė Dalia Grybauskaitė, paskelbė akciją „Lietuvai ir man“.

Akcijos tikslas – suburti jaunimą netradiciškai paminėti nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, pinti trispalves – geltonos, žalios ir raudonos spalvos – draugystės apyrankes ir taip išreikšti tautos vienybę. Šia proga vasario 5 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7). susirinko Šiaulių Rėkyvos progimnazijos trečiokai su mokytoja I. Valatkevičiene. Kartu dainuojant lietuvių liaudies dainas, juk taip daug smagiau, buvo nupinta apie 240 draugystės apyrankių. Vaikai labai džiaugėsi šia akcija ir netgi rungtyniavo, kas nupins daugiau.