Parodos „Snaigė, kuri nesutirpo“ baigiamasis renginys „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2015 03 02

2015 vasario 27 d. „Šaltinėlio“ filiale vyko bibliotekos socialinio partnerio – Šiaulių lopšelio-darželio „Žibutė“ suorganizuotos parodos „Snaigė, kuri nesutirpo“ baigiamasis renginys. Ši paroda – tai tarsi dedikacija Vytautės Žilinskaitės kūrinio „Snaigė, kuri nesutirpo“ pagrindinei veikėjai Snaigei.

Septyni parodoje dalyvavę Šiaulių vaikų darželiai pateikė netoli šimto pačia įvairiausia technika sukurtų snaigių.Į kūrybinį procesą įsijungė ne tik darželinukai, bet ir jų tėveliai bei ikimokyklinio ugdymo pedagogai.

Lopšelio-darželio „Žibutė“ direktorė Audronė Karulaitienė pasidžiaugė dalyvių išmone, kūrybiškumu, darbų originalumu ir įteikė padėkas parodos dalyviams.O parodos sumanytoja l/d „Žibutė“ auklėtoja Ieva Švėgždienė ypač vertino tėvelių atrastą ir prasmingai bendraujant su savo vaikais praleistą laiką.

Renginio šventinę nuotaiką kūrė l/d „Žibutė“ mažieji daininkai ir deklamatoriai (vadovė – meninio ugdymo mokytoja Jurgita Vaitkuvienė)