Kviečiame įsijungti į akciją „Lietuvai ir man“

2015 02 25

Mūsų Nepriklausomybei – jau dvidešimt penkeri! Šia proga kviečiame įsijungti į akciją „Lietuvai ir man“ ir vasario 25 − kovo 10 dienomis mūsų bibliotekoje pinti trispalves draugystės apyrankes, vieną – sau, o vieną – Lietuvai dovanų! Jūsų nupintos apyrankės bus dovanojamos Lietuvai kovo 11 d. 12 val. Prisikėlimo aikštėje.

Juostelės bus pinamos ir Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Mielai kviečiame apsilankyti!

Vasario 25 d. 14 val. su asociacijos „Menų šaltinis“ narėmis „Saulės“ filiale (Korsako g. 10)
Kovo 4 d. 14 val. „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5).
Kovo 6 d. 12 val. Rėkyvos filiale (Energetikų g.7).
Kovo 10 d. 12 val. senjorių rankdarbių būrelio narėmis Bibliografijos-informacijos skyriuje  (Aido g. 27).

Be to, visi mokiniai ir studentai, ryšintys trispalvę draugystės apyrankę iki kovo 10 d. galės nemokamai lankytis muziejuose, iš jų ir Šiaulių mieste Rūtos šokolado muziejuje ir Šiaulių „Aušros“ muziejaus padaliniuose.
Jaunimo iniciatyvos globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė
Akcijos interneto svetainė www.lietuvaiirman.lt