Saugesnio interneto diena Rėkyvos filiale

2015 02 17

Vasario 9-14 dienomis jau dvyliktąjį kartą buvo minima Saugesnio interneto diena. Šios akcijos metu siekiama atkreipti daugiau dėmesio į saugų naudojimąsi internetu ir naujomis jo technologijomis, taip pat vaikų apsaugą, kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei elgesiu. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas taip pat  prisijungė prie asociacijos „Langas į ateitį“ organizuojamos iniciatyvos.

Tad vasario 13-ąją dieną bibliotekoje lankėsi Šiaulių Rėkyvos progimnazijos ketvirtokai bei jų mokytojos V. Ravkienė ir V. Nečajava. Organizuotoje popietėje mokiniai turėjo progą, trumpametražinių filmukų pagalba, susipažinti su interneto priklausomybės problemomis bei išsakyti savo požiūrį apie tai. Taip pat vyko itin svarbi diskusija apie naudojimąsi socialiniais tinklais, savo asmeninės informacijos skelbimą ir priemones, kurių reikia imtis susiduriant su virtualiomis patyčiomis. Susitikimo metu, norint įtvirtinti įgautas naujas žinias, mokiniai džiugiai dalyvavo viktorinoje, kurios metu neliko pralaimėjusių. Visi buvo apdovanoti „Langas į ateitį“ įsteigtais prizais bei nepilnamečių inspektorės padovanotais lankstinukais apie saugų naudojimąsi kompiuteriu ir internetu.

Informaciją parengė
Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos
savanorė Agnė Kemzūraitė