Aldonos Valterienės darbų parodos atidarymas „Saulės“ filiale

2015 02 17

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) įvyko menininkės, kuriančios paveikslus iš šiaudelių Aldonos Valterienės darbų parodos atidarymas.

A.Valterienė 42 metus dirbo fotografe. Pastaruosius 14 metų vadovauja Linkuvos pagyvenusių žmonių klubui „Pabūkime kartu“. Šiame klube pradėjo gaminti paveikslėlius iš šiaudų ir papuošalus iš veltos vilnos. Savo darbelius demonstruoja parodose, mugėse. Daugumą darbelių mielai išdalina, dovanodama džiaugsmą kitiems.
Parodos atidaryme dalyvavę svečiai - ŠU docentas S.Tumėnas, Linkuvos seniūnė K.Bacevičienė A.Valterienę apibūdino kaip šiltą, nuoširdžią, aktyvią menininkę, didžiąją gyvenimo dalį atidavusią fotografijai. Moteris kuria eilėraščius, leidykla "Šiaurės Lietuva" jau yra išleidusi du menininkės poezijos rinkinius.
Parengti parodą padėjo su „Saulės“ biblioteka bendradarbiaujanti poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacija „Menų šaltinis“.

Daugiau informacijos: