Saugesnio interneto savaitė Bibliografijos-informacijos skyriuje

2015 02 17

Vasario 9 – 14 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos – informacijos skyrius prisijungė prie akcijos „Saugesnio interneto savaitė“. Buvo rodomi filmukai apie saugų elgesį internete, lankytojai galėjo susipažinti su Lietuvos Respublikos moksleivių 2013 m. patvirtintu „Garbingo elgesio internete kodeksu“. 12 žmonių dalyvavo Saugaus elgesio internete pamokėlėje.

Jos metu klausytojai žiūrėjo filmuką apie asmens duomenų apsaugą, buvo supažindinti su kompiuteriuose aptinkamais virusais. Taip pat bibliotekoje apsilankė Pietinės policijos nuovados nepilnamečių inspektorės Neringa Kairienė ir Sandra Latišaitė, dalino Šiaulių apskrities policijos parengtus lankstinukus „Būk atsargus, saugok savo privatumą“. Buvo susitarta dėl bendradarbiavimo ateityje.