Bibliotekoje buvo rašomas aštuntasis Nacionalinis diktantas

2015 02 22

2015 m. vasario 21 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriaus, Vaikų literatūros skyriaus, „Saulės“ ir „Šaltinėlio“ filialų skaitytojai turėjo galimybę savo lietuvių kalbos žinias išbandyti Nacionaliniame lietuvių kalbos diktante. 11 val. per LRT radiją buvo diktuojamas  Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstas „Pokalbis“, kurį skaitė žinių vedėjas Marijus Žiedas.

Nacionalinį diktantą minėtuose Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose rašė 27 gimtosios kalbos gerbėjai, tarp jų bibliotekos darbuotojos Laimutė Šileikienė, Ilona Amankavičiūtė, Ligita Laurinskytė ir dailininkė Dalia Brazlauskienė.

Anot rašiusiųjų, žodžiai nebuvo sunkūs, tačiau sunkesnė buvo skyryba, nes tekste panaudotas dialogas.

Dėkojame visiems atėjusiems!

Diktanto tekstas bus paskelbtas vasario 23 d. „Delfi" portale, svetainėse www.diktantas.lt, www.vlkk.lt, o rezultatai bus žinomi kovo mėnesį. Su geriausiai parašiusiais bus susisiekta asmeniškai.