„Šaltinėlio“ bibliotekoje - edukacinė popietė "Vaikams apie saugų internetą"

2015 02 16

"Šaltinėlio" filialas prisijungė prie Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos renginių ciklo, skirto "Saugesnio interneto savaitei 2015" paminėti. Vasario 11-ąją bibliotekoje vyko edukacinė popietė "Vaikams apie saugų internetą".

Bibliotekos darbuotoja Ligita Laurinskytė pristatė Šiaulių "Juventos" progimnazijos prailgintos dienos grupę lankantiems mokiniams pagrindines saugaus elgesio internete taisykles:skatino vaikus atsakingiau naudotis interneto technologijomis, priminė bendravimo socialiniuose tinkluose privalumus ir pavojus, diskutavo apie elektronines patyčias, asmeninės informacijos saugojimo būtinybę. Pradinukai ir juos lydėjusios mokytojos dalinosi mintimis, kad tokia informacija yra naudinga, įdomi, informatyvi ir labai reikalinga.