Metų knygos rinkimai „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2015 02 16

Jau dešimtus metus Lietuvoje skaitytojai renka geriausią Metų knygą.Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos "Šaltinėlio" filiale vyko Metų knygos vaikams rinkimai.Dalyvavo Jovaro progimnazijos 4B klasės mokiniai (auklėtoja Irena Balčiūnaitė) ir "Juventos" progimnazijos 4B mokiniai (auklėtoja Aurelija Dirginčienė).

Su knygomis, pretenduojančiomis gauti Metų knygos vaikams titulą, supažindino Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto Lietuvių filologijos ir komunikacijos 4 kurso studentės Greta, Modesta, Erika ir Agnė. Jos vaikams perskaitė į Fantazijos šalies paštą gautus 5 laiškus. Jovariečiai pristatė Kotrynos Zylės knygą "Milžinas mažylis".
Jie ne tik papasakojo ir suvaidino paskutinio Lietuvos milžino Kerniaus kelionę po legendines Lietuvos vietas, bet ir savo pasakojimą iliustravo spalvotais piešiniais, kuriuos demonstravo mirioramos pagalba. Renginio pabaigoje mokiniai interneto svetainėje balsavo už labiausiai patikusią knygą.