„Saulės“ bibliotekoje paminėta šv. Valentino diena

2015 02 16

Kaip ir kasmet, taip ir šiais 2015 metais artėjant šv. Valentino dienai, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale buvo paminėta meilės diena. Vasario 12 d. užsienio kalbų skaitykloje vyko popietė „Meilė suteikia sparnus“. Gytarių progimnazijos 3-8 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Astos Jogminienės ir Ingos Urbonienės, deklamavo eilėraščius, dainavo dainas apie meilę ir draugystę anglų, vokiečių, rusų ir lietuvių kalbomis.

Popietėje vyravo gera nuotaika, žiūrovai skatino dalyvius palaikymo šūkiais, audringai jiems plojo. Pabaigoje visi renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis, saldainiais. Šventę užbaigė mokytoja Asta, pritariant gitarai atlikusi dainą „Mexican girl“.