Muzikinė popietė Bibliografijos-informacijos skyriuje

2015 02 16

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje muzikinį vakarą bibliotekos lankytojams dovanojo vienas pirmųjų Lietuvos didžėjų – Romualdas Volodka (sceninis pseudonimas DJ Senis). Vakaro tema pasirinkta rokenrolo legenda Elvis Preslis, tačiau prisiminti ir dar trys mus palikę muzikos genijai: Joe Cocker (Džo Kokeris), Demis Roussos (Demis Ruso) ir lietuviškos estrados klasikos grandas Adolfas Jarulis.

Jų atminimui ir aštuoniasdešimtosioms Elvio Preslio gimimo metinėms paminėti buvo uždegta žvakutė. Muzikiniame vakare susirinkusieji klausėsi visų keturių dainininkų hitais tapusių dainų, tačiau pagrindiniu vakaro akcentu pasirinktas Elvio Preslio gyvenimas ir jo muzika.
Renginio metu skambėjo garsiausios rokenrolo karaliaus dainos, kurios nepaliko abejingų. O renginio vedėjas ir didžėjus Romualdas Volodka supažindino susirinkusius žiūrovus su Elvio Preslio biografija, kuri kupina pakilimų ir nuosmukių, vienas kurių – priklausomybė nuo narkotikų – išsivedė šį gabų žmogų iš mūsų pasaulio.
Buvo pasiūlyta burti bibliotekoje muzikos mėgėjų būrelį. Lauksime bendraminčių.