Mažųjų skaitytojų apsilankymas „Saulės“ bibliotekoje

2015 01 22

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka bendradarbiauja su daugeliu Šiaulių ugdymo įstaigų - lopšeliais-darželiais, mokyklomis, ugdymo centrais. 2015 m. sausio 22 d. „Saulės“ filialą (K. Korsako g. 10) aplankė didelis būrys Šiaulių lopšelio-darželio „Eglutė“ „Ąžuoliukų“ grupės (4-5 metų) mažųjų vaikų - būsimų bibliotekos lankytojų (auklėtoja Gintarė Vitkuvienė).

Bibliotekos mažuosius svečius pasitiko „Saulės“ filialo vedėja Nijolė Ostrauskienė, kuri papasakojo vaikams apie tai, kas yra biblioteka, kokios yra knygutės. Vaikai su įdomumu klausėsi bibliotekos darbuotojos paskojimo apie įvairias žaislines, mokomąsias knygeles. Taip pat ir patiems labai knietėjo prie jų prisiglausti, jas pavartyti, išgirsti muzikinių knygelių garsus.
Daugeliui šis apsilankymas bibliotekoje buvo pirmasis, turbūt ir bene pats įsimintiniausias. Atsisveikindami pažadėjo, kad dar ne karta apsilankys šioje bibliotekoje, būtinai pasikvies ir tėvelius.
Smagią kelionę į biblioteką vaikai užbaigė besidžiaugdami žiemos linksmybėmis prie „Saulės“ bibliotekos esančioje žaidimų aikštelėje.