Susitikimas su tautodailininku S. Tamuliu

2015 01 19

Bibliografijos-informacijos skyriuje vyko Senjorų rankdarbių būrelio užsiėmimas, kurio metu dalyvės galėjo pabendrauti su tautodailininku Sauliumi Tamuliu.

Saulius Tamulis yra ne tik tautodailininkų sąjungos narys, bet ir Šiaulių kultūros centro ansamblio „Auda“ narys, nuolatinis Užgavėnių dalyvis, garsiosios žako papūgos Albino, traukiančio patriotines dainas, šeimininkas. Tautodailininkas yra sukūręs per 100 Užgavėnių kaukių. Kaukes Saulius Tamulis drožia jau maždaug 20 metų. Tautodailininko kaukės neliko nepastebėtos. Autorius yra 2011 m. respublikinės konkursinės liaudies meno parodos „Aukso vainikas“ Šiaulių apskrities regioninio turo II vietos, Žemaitijos nacionalinio parko Užgavėnių kaukių konkurso 2008 m. – I, 2009 m. – II, 2012 m. - I vietų laimėtojas.
Moterims įdomu buvo klausytis pasakojimų tiek apie drožybą, tiek apie garsųjį augintinį Albiną.
Tautodailininko Sauliaus Tamulio kaukes šiuo metu galima apžiūrėti apsilankius „Užgavėnių kaukių“ parodoje, kuri yra eksponuojama bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27, II a.) Kviečiame apsilankyti.

Informacija paruošta remiantis http://www.zemaitijospaveldas.eu/lt/left/kurejai/siauliai-2/saulius-tamulis/