Rėkyvos bibliotekoje vyko antrasis „Metų knygos“ rinkimų etapas

2015 01 07

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) prieš didžiąsias metų šventes svečiuose turėjome būrį gabių ir kūrybingų Šiaulių Rėkyvos progimnazijos ketvirtokų. Kartu žengėme dar vieną svarbų žingsnį projekte „Metų knyga“.

Minėtina tai, jog Rėkyvos bibliotekoje vykusiuose mūsų Metų knygos rinkimuose jaunieji skaitytojai išrinko Linos Žutautės „FERDINANDAS IR PŪ: ŽYGIS Į AUSTRALIJĄ“. Dar lapkritį gaminome šios knygos personažus origami technika, o štai antrojo smagaus susibūrimo metu nusprendėme sukurti patį knygos viršelį. Tačiau tokį, kokį mato patys jaunieji skaitytojai. Susirinkusieji iškart griebėsi įvairių priemonių - popieriaus, pieštukų, klijų ir net žirklių. Džiugu tai, kad vaikai sukūrė tikrai ne prastesnį knygos viršelį nei originalios knygelės. Dalinamės puikiu rezultatu ir kviečiame nepamiršti ir paskutiniojo projekto etapo, kuris jau labai greitai - sausio 14 d. 11 val. Rėkyvos bibliotekoje lankysis net pati knygelės autorė - Lina Žutautė!