Vaikų literatūros skyriuje vyko „Knygų Kalėdos su Nykštuku“

2015 01 06

Atsiliepdamos į Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“ Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės surengė rytmetį „Knygų Kalėdos su Nykštuku“.

Į šventinį renginį sugūžėjusiems pirmokams iš Gegužių progimnazijos su mokytoja Laima Varanavičiene buvo papasakota apie jau ketvirtą kartą organizuojamas „Knygų Kalėdas“. Rytmečio dalyviai klausėsi skaitomų ištraukų iš vaikučių pamėgtų lietuvių autorių knygelių bei diskutavo apie perskaitytas knygas ir mylimiausius personažus. Šventės metu Nykštukas (vyresn. bibliotekininkė GintanaSutkutė-Sorakienė) skatino vaikus kuo daugiau domėtis lietuvių rašytojų sukurtais kūriniais vaikams, o labai labai patikusį, padovanoti bibliotekai. Baigiantis šventei, mokinukus pradžiugino bibliotekoje besileidžiančios snaigės- mįslės ir saldumynai.