Parodos „Kalėdiniai džiaugsmai“ pristatymas „Aido“ vaikų bibliotekoje

2014 12 23

Gruodžio 18 d. 16 val. Šiaulių miesto savivaldybės „Aido“ vaikų bibliotekoje vyko Dainų progimnazijos mokinių kūrybinių darbų parodos „Kalėdiniai džiaugsmai“ pristatymas. Parodoje eksponuojami keramikos darbai ir iš filco siūtos eglutės.

Mokytoja Sandra Motuzaitė-Jurienė susirinkusiems mokiniams ir jų tėveliams pasakojo,kaip gimsta darbai iš keramikos,kaip jie yra džiovinami,padengiami skysta stiklo mase.Visi susirinkę galėjo pasidžiaugti keramikinėmis kalėdinėmis pirštinėmis ir kojinėmis. Mokytoja Gitana Petronaitienė pristatė spalvotas eglutes,siūtas iš filco ir dekoruotas sagutėmis, karoliukais bei įvairiaspalviais siūlais.Pristatymo pabaigoje vaikai vaišinosi saldainiais,o tėveliai padėkojo mokytojoms,kurios dirba su jų vaikais.

Eglutės, pirštinės ir kojinės džiugins visus iki sausio 6 dienos.