Mokinių edukacinė konferencija „K. Donelaičio ženklai“

2014 12 22

2014 m. gruodžio 4 d. Šiaulių miesto viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje įvyko respublikinė mokytojų metodinė-praktinė ir mokinių edukacinė konferencija „K. Donelaičio ženklai“. Šios konferencijos tikslas – pasidalinti praktine ir metodine patirtimi, kaip per mokinių kūrybiškumą ir kraštotyrinę veiklą šalies bendrojo lavinimo mokyklose bei moksleivių neformaliojo ugdymo įstaigose buvo paminėti lietuvių grožinės literatūros pradininko, poeto Kristijono Donelaičio jubiliejiniai metai.

Rengėjai – Šiaulių jaunųjų turistų centras, Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius.

Konferencija pasižymėjo dalyvių ir pranešimų gausa. Tame tarpe Bibliografijos-informacijos skyriaus vedėja Rima Giržadienė pristatė skyriaus darbuotojų parengtą virtualią parodą „Į Tolminkiemį, į Kristijono Donelaičio žemę“, kurioje pateiktos nuotraukos iš kraštotyrininkų Irenos Rudzinskienės, Lidijos Joanos Pranienės, Boleslovo Vengrio ir Danieliaus Balčiūno asmeninių archyvų.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite Šiaulių jaunųjų kraštotyrininkų Mikelių mokyklos tinklalapyje