Senjorų rankdarbių būrelio kalėdinė popietė Bibliografijos-informacijos skyriuje

2014 12 22

Artėjant didžiosioms metų šventėms gruodžio 16 d. Bibliografijos-informacijos skyriuje vyko kalėdinė Senjorų rankdarbių būrelio popietė „Kalėdų šviesa ir gerumas“.

Prieš renginį moterys gražiai ir išradingai papuošė aplinką bei šventinį vaišių stalą, panaudodamos sukurtus rankdarbius ir užsiėmimuose įgytas žinias. Kadangi dabar yra Advento metas, tai buvo daug kalbama apie gerumą, tikėjimą, prisimintos Kūčių tradicijos, burtai, peržiūrėtas vaizdo įrašas su etnologo Liberto Klimkos pasakojimu. Kiekviena iš popietėje dalyvavusių moterų turėjo kuo paįvairinti šventinį susitikimą: buvo deklamuojami eilėraščiai, dalintasi vaikystės prisiminimais apie Kūčias, būta rimties ir linksmų pokštavimų. Šventinę nuotaiką gitaros skambesiu sukūrė „Juventos“ progimnazijos 6a klasės mokinys Simas Tarasevičius.
Senjorų rankdarbių būrelio narės pasidžiaugė per metus padarytais darbais ir suruošė savo darbelių parodą „Kalėdinė kraitė“, kurią kviečiame aplankyti Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27, II a.).
Palinkėjusios viena kitai šiltų ir džiaugsmingų artėjančių švenčių, moterys atsisveikino neilgam - suplanavo jau kitų metų sausio mėnesį pratęsti Rankdarbių būrelio užsiėmimus.

GALERIJA